Kim bu adam?

1975 Bursa doğumluyum.

Güzel bir devlet okulunda ilk ve orta okulu okuduktan sonra elektriğin canlılar üzerinde etkisini incelemek ilginç geldiği için elektronik endüstri meslek lisesi , ardından bilgisayar teknik lisesinde okudum. (Camcı cekicinde doğru araç, sabır ve ölçme , elektronik kapılardan mantık , zil tesisatlarında network öğrendim. )

“4 yıl lise mi olur?” deyip teknik liseden 3. yılda endüstri meslek lisesi fark derslerini vererek mezun oldum.

Ve güzel İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı’da okudum , sene 94 hiç unutmuyorum mezun oldum.

Sonra 94 yılından beri süren iş hayatı , çalışırken bir yandan Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi öğrenimime devam ettim. Sonra da mezun oldum.

1994-2001 arasında bilgi yönetimi  ve veri analizi eğitimleri verdim , yazılım ve yönetim sistemleri  projelerinde görevler aldım.

Bugün yaptığım iş “yönetim danışmanlığı” , uzmanlığım ise “bilgi ve yönetim sistemlerini kullanarak işletme verimliliğini arttırmak”

İlgi duyduğum konular : insan , yönetim , strateji , fayda ve sürdürülebilirlik

Sloganım : “hep daha iyiye”.

Kilometre Taşlarım : Kendimi tanıdığım ilk iş yerim : KOMET , girişimciliğimi perçinlediğim ve kurucu başkanı olduğum BUGİDER ( Bursa Genç Girişimciler Derneği ) , kendi hikayemi yarattığım, 2003 yılında kurduğum ilk şirketim ETKİN BİLGİ YÖNETİMİ , insan odaklı başarıya inanarak 2011 yılında kurduğum SETAWORKS internet şirketim.

Bugün ETKİN BİLGİ YÖNETİMİ çatısı altında uzmanı olduğum konularda  profesyonel yaşamıma devam ediyor ve her gün kendimi yeniden aşmayı deniyorum. SETAWORKS ‘te ise uzmanı olmadığım konularda “Y kuşağı” ile birlikte heyecanlı işler yapıp onların gözünde dinozor olmanın keyfine varıyorum.