1975 Bursa doğumluyum.

Güzel bir devlet okulunda ilk ve orta okulu okuduktan sonra elektriğin canlılar üzerinde etkisini incelemek ilginç geldiği için elektronik endüstri meslek lisesi , ardından bilgisayar teknik lisesinde okudum. ( “Camcı Çekici” yaparken doğru araç, sabır ve ölçme , elektronik devrelerden mantık , zil tesisatlarında network öğrendim. )

“4 yıl lise mi olur?” deyip teknik liseden 3. yılda endüstri meslek lisesi fark derslerini vererek mezun oldum.

Ve güzel İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı eğitimi aldım.1994 yılında mezun oldum.

Sonra 1994 yılından beri süren iş hayatı. Çalışırken bir yandan Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi öğrenimime devam ettim. Sonra da mezun oldum.

1994-2001 arasında bilgi yönetimi  ve veri analizi eğitimleri verdim , yazılım ve yönetim sistemleri  projelerinde sistem analistliği , programcılık ve yöneticilik  yaptım.

Bugün yaptığım iş “yönetim danışmanlığı” , uzmanlığım ise “bilgi ve yönetim sistemlerini kullanarak işletme verimliliğini arttırmak”

İlgi duyduğum konular : insan , yönetim , strateji , fayda ve sürdürülebilirlik.

Bu alanda “işletme ve yönetici koçluğu” becerilerimi geliştirmek için ADLER Koçluk Eğitimleri aldım.

Sloganım : “hep daha iyiye”.

Kilometre Taşlarım : Kendimi tanıdığım ilk iş yerim : KOMET , girişimciliğimi perçinlediğim ve kurucu başkanı olduğum BUGİDER ( Bursa Genç Girişimciler Derneği ) , kendi hikayemi yarattığım, 2003 yılında kurduğum ilk şirketim ETKİN BİLGİ YÖNETİMİ , insan odaklı başarıya inanarak 2011 yılında kurduğum SETAWORKS internet şirketim ve 25 yıllık iç tecrübemi yansıttığım REGISTA iş yönetim yazılımları.  Kendini tanımak ve farkındalık tarafında ise ADLER gerçek bir dönüm noktası.

Bugün ETKİN BİLGİ YÖNETİMİ çatısı altında uzmanı olduğum konularda  profesyonel yaşamıma devam ediyor ve her gün kendimi yeniden aşmayı deniyorum.

REGISTA ise tecrübemin vücut bulmuş hali. REGISTA sayesinde uzmanı olmadığım konularda yazılım üretirken “Y kuşağı” ile birlikte heyecanlı işler yapıp onların gözünde dinozor olmanın keyfine varıyorum.

ADLER’den sonra hayata geçirdiğim ve farklı yaşamlara farkındalık aşılamaya çalıştığım  “insanadeğer” projem ( sadece Instagram’da ve toplumla paylaştığım seminerlerde ) var.

Yönetim Danışmanları Derneği ve BALKANTÜRKSİAD üyesiyim.

15 Ağustos 2020 tarihinden 22 Mayıs 2023 tarihine kadar  Demokrasi ve Atılım Partisi Bursa Kurucu İl Başkanı sıfatıyla aktif siyasetin içinde beni bugünlere getiren topluma hizmet etmeye çalıştım.

Evliyim , hayatımın odağında bir oğlum var.  Motosiklet sürmeyi , kendi yaşam mottosunu oluşturup peşinden gitmeyi seven , keyfine düşkün , insan seven bir adamım.